KONST / Litografier / Färglitografi 13464556
nr 1346 4556
Ricarda Dietz
(f. 1939), Tyskland
Färglitografi, Signerad, numrerad 474/600. Motivet: 40x47 cm
Ricarda Dietz, tysk konstnär född 1939.
Utrop:
300 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:58:59